Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sre Sep 29, 2010 12:35 pm

    Igor79igor ::
    anchy ::vratismo se na pocetak, klopa je opet u fokusu....ili pica bese DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 175780
    Tebi baš fali...


    Stavila sam minus na ovaj komentar ...ne dopada mi se prozivanje na licnoj osnovi ni kad je istopolno, a kamoli kad se radi o razlicitim polovima ..
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sre Sep 29, 2010 1:03 pm

    Mesec_dana_sodome ::Stavila sam minus na ovaj komentar ...ne dopada mi se prozivanje na licnoj osnovi
    A mi treba da razgovaramo ne lično...
    ni kad je istopolno, a kamoli kad se radi o razlicitim polovima ..
    isti polovi,različiti,ne znam o čemu pričaš,ja sam u istom smislu i sebe prozvao...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sre Sep 29, 2010 1:16 pm


    Razgovaramo DA .. a da se prozivamo ne .. mislim, mozemo i tako, ali to ne vodi temu u dobrom smeru DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621

    Pazi, svako od nas ce sam da kaze da li mu fali i sta mu fali, ako oseti potrebu da to kaze (eto, sam kazes da sebe prozivas) .. ti pod jedan prozivash Anchy i pod dva - nagadjas da joj fali.

    I opet, druga nijansa bi bilo da je prozivanje u shali, nego mi se chini da si ti bash ozbiljan DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sre Sep 29, 2010 1:32 pm

    Mesec_dana_sodome ::


    Pazi, svako od nas ce sam da kaze da li mu fali i sta mu fali, ako oseti potrebu da to kaze (eto, sam kazes da sebe prozivas) .. ti pod jedan prozivash Anchy i pod dva - nagadjas da joj fali.

    Da je ona sama to rekla,ne bi imalo smisla da je prozivam,naravno da se zezam,ali može i ozbiljno...NJu nije zanimalo ko sam ja,šta radim,čime se bavim,već odma veličina polnog organa,ne samo mog,čemu polni organ služi,tu nema mnogo nagađanja,jedino ako radi doktorsku disertaciju o tome,pa je to čisto profesionalno...To žene neće da priznaju,kao ni muškarci i to je problem...Ja pokušavam i sebe i druge da oslobodim tog kompleksa pokušavam da pomerim te granice i zato kažem,Treba mi devojka,koja će mi biti prijatelj ali i dobra u krevetu...Zanimljivo mi je da se neko kao raduje kada se ti i ja ne slažemo oko nečega pa se tada ne meša,kao srce na mestu...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sre Sep 29, 2010 1:48 pm


    Eto, bash sam o fenomenu velicine napisala komentar na temi u Galeriji, i mogla bih o tome da pisem jos ... meni je to prilicno bitan podatak, vidim i jos nekim zenama .. jednako vazan kao i mentalna struktura licnosti, njegov posao, obrazovanje, i svasta jos .. osim kad se radi samo o seksu (ali to je druga prica)
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Sre Sep 29, 2010 4:22 pm

    Nisam hteo, ali ne mogu da se ne umešam. Ovde se često brkaju "babe i žabe", jedan priča jedno, drugi mu odgovara tako što priča nešto potpuno deseto i to onda izgleda kao ragovor nagluvih (gluvi čitaju sa usana, sporazumevaju se rukama i savršeno se razumeju). O promašenim temama neću ni da pričam... svako od nas na kraju počne da piše nešto što ni u tragovima nema veze sa pokrenutom temom (povučeni komenatrom na prethodni komentar koji je bio šala na neki od prethodnih komentara hahaha).

    MDS je u jednom momentu napisala kako je zamislila ovaj forum (oko nečega smo i polemisali, ali to nije bitno) kao mesto gde ćemo se družiti, zezati, razmenjivati i sukobljavati mišljenja... ukratko, provoditi vreme relaksirajući se. Ne sećam se da je bilo reči da treba da izgleda kao BeoŽiva, da se ovde traže partneri za krevetske akrobacije (ako se neka prevari i ponudi, prihvatam na obostrano zadovoljstvo hahaha), poluozbiljne, ozbiljne veze, brak... Prema tome, kad se zezamo onda se zezamo i koga je briga da li neko voli smerne, povučene ili kakve god partnere?!?
    NJu nije zanimalo ko sam ja,šta radim,čime se bavim,već odma veličina polnog organa,ne samo mog,
    Anchy se jednostavno zezala kao i svi mi. Ne mogu nikako da shvatim kako Igoru pade na pamet i da pomisli (a pomislio je i to poprilično ozbiljno) da je nju "stašno" interesovao njegov ili bilo čiji kurac?!?
    Ja pokušavam i sebe i druge da oslobodim tog kompleksa pokušavam da pomerim te granice i zato kažem,Treba mi devojka,koja će mi biti prijatelj ali i dobra u krevetu
    Auuuu kako je to pretenciozno DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 677722 Oslobađanje od "kompleksa" i sebe i drugih istovremeno?!? Nemoguća misija DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 175780 A meni treba devojka/žena koju ću da krešem, tucam, trtim, guzim, jebem, povaljujem, uvaljujem, nabijam, razvaljujem, trpam (i ko će se još setiti koliko ima tih lepih izraza za vođenje ljubavi), ali to ne potenciram (uostalom, jebe se nekom šta meni treba) hahaha.
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sre Sep 29, 2010 5:02 pm

    Nisam hteo, ali ne mogu da se ne umešam.

    Jbt, pa ovo je diskusioni board, sta sad nisi hteo? DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621 I tako - neces ti, necu ja, nece Primavera, nece Igor ... i sta se dalje desava? Onaj ko bi hteo - nema vise sa kim da komunicira DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621


    BeoŽiva

    hahaha, ja na njih i zaboravila .. secam se Fortune DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621

    A meni treba devojka/žena koju ću da krešem, tucam, trtim, guzim, jebem, povaljujem, uvaljujem, nabijam, razvaljujem, trpam (i ko će se još setiti koliko ima tih lepih izraza za vođenje ljubavi), ali to ne potenciram (uostalom, jebe se nekom šta meni treba) hahaha.


    Ali si nam natuknuo DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 175780 Diskretno dao do znanja sta ti treba DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621

    Tako isto i Igor, kroz komentar Anchici, lepo nam obznani sta mu treba DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621

    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Sre Sep 29, 2010 5:22 pm

    Ma, gde natuknuo?.....ja, ne viiiiidim bas nista.....mislim, to sta mu treba study
    PS. pantel, ti si moj stari drugar, sto se ne poveris,aaa? DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 296545
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Sre Sep 29, 2010 10:44 pm

    Eto ti zivot, umesto da tucam ja natucam hahaha. Samo, slaba vajda, nigde sirokog zenskog srca a uske ribice hahaha, joj, e sad sam vec poceo debelo da serem DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 175780 Kad je vec tako, onda da zavrsim u stilu DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 677722 Ima da ga postavim u galeriji sa sve br mobilnog DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 79246
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Čet Sep 30, 2010 12:05 am

    Volela bih da vidim i nekog muskarca u galeriji, ovako, zene kuraznije pa istrcale na teren kao i obicno DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621

    E ako ti postavka u nasoj galeriji ne pronadje ribicu, onda si dzaba i na Neogenu DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621



    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 1:04 am

    Mesec_dana_sodome ::
    jednako vazan kao i mentalna struktura licnosti, njegov posao, obrazovanje, i svasta jos ..
    Ako je jednako važno zašto na nakoliko tema pričamo o veličini a ni na jednoj gotovo ne razgovaramo o temi,koja nije sex,veličina,ne usapelo parenje...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 1:18 am

    E, ja cu svuda da napisem, mislim na svakoj temi da se zna; meni nije bitna velicina, samo da nije k'o cevap mali !! End of storry DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 738103
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 1:18 am

    Na sve ove komentare sam odgovorio u napred i neću da se vrtim u krug,u prostačke priče neću da se uključujem,rekao sam šta mi treba,šta mi je bitno,i o čemu bi da razgovaram...Način na koji se trenutno razgovara me ne privlači,nažalost,pa ću blago učestvovati,dok me nečiji komentar ne privuče...
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 1:20 am

    Primavera ::E, ja cu svuda da napisem, mislim na svakoj temi da se zna; meni nije bitna velicina, samo da nije k'o cevap mali !! End of storry DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 738103
    Bogami,leskovački ćevapi,i nisu tako mali...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 1:22 am

    E, nemo' me miniras, Igore DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 602289 .....jbg, mislim na prosecan..cevap DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 14144
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 1:28 am

    Primavera ::E, nemo' me miniras, Igore DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 602289 .....jbg, mislim na prosecan..cevap DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 14144
    Gde smem da te miniram,izgleda da se jedino sa tobom mogu složiti na ovo divnu temu...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 1:35 am

    Igoooore, hvala ti sto me vidis kako me niko do sada video nije......zena od kompromisa DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 508594 .sad cu da se pravim vazna DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 194687
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 1:57 am

    Nego da se vratim na temu,ćutanje je zlato ili ćutanje je sex,da bi sex bio dobar najbitnija je veličina i to je rešenje...To je čuveni sexi govor,ili govor sexa...Inače,sex nikome ne treba,da ne bude da nekoga prozivam,ali ga eto pominjem bezveze...Kada ne bi bilo sexa ljudi bi više razgovarali,naravno,ne o sexu,niti o veličini,mada su muškarci krivi ako im je mali,a žene nisu krive ako im je velika,ali sex ne treba nikome,pa ni ovo nije bitno,pa čak i ako nekome treba to ne smemo da kažemo,samo bezobraznici prozivaju druge,a ustvari,prve treba prozvati,jer su oni krivi za sve,nisu odmah prešli na sex već su gubili vreme razvijajući artikulisani govor,koji mi sada ne želimo da koristimo,a lepo smo mogli da ostanemo životinje ,da se parimo jednom,dvaput godišnje,eventualno,jednom mesečno,i to bi tada bio doživljaj,a ne da nas ova rutina ubije u pojam,a kada sam već kod pojma,imamo na desetine različitih naziva za sex,pa se ne možemo složiti koji je pravi,a pravi je onaj koji ima najveći,najdeblji,a svi ostali su se debelo zajebali jer reprize neće biti,ali premijera je premijera,crveni tepih,ulaze samo oni sa pozivnicama,a ostali mogu da stoje iza ograde i da maštaju da će se jednog dana prostreti tepih samo za njih jer im je repriza dosadila...
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 2:12 am

    Primavera ::Igoooore, hvala ti sto me vidis kako me niko do sada video nije......zena od kompromisa DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 508594 .sad cu da se pravim vazna DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 194687
    NEĆEŠ,NEĆEŠ...Meni ne treba mnogo,samo nisam za to da su crna i bela jedine boje,što ne znači da nisam obdaren,ali prednost dajem gornjoj glavi,a žene prvo gledam u lice,oči,pa sve ostalo,što ne znači da to ostalo nije bitno,ali tu mogu i da progledam kroz prste,ali kad su oči u pitanju,tu ne pravim kompromise,ili su prave,ili ne...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 2:19 am

    @Igore, sve si u pravu, osim sto.crno i belo se ne racunaju u-boje !
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Čet Sep 30, 2010 2:25 am

    A da budemo precizniji? Boje ne postoje (vidi, pa ovo se i rimuje DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 996621) To je samo spektar koji cini svetlo... u mraku ne mozes videti nikakvu boju DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 175780
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 2:26 am

    Primavera ::@Igore, sve si u pravu, osim sto.crno i belo se ne racunaju u-boje !
    Zato sam i u pravu,crno beli način razmišljanja ne postoji,mada postoje pokušaji da se i crna i bela,nazovu bojama...Inače ja sam "moralista",ali nema razloga za brigu,ono što ne podržavam,što mi se ne sviđa neću da komentarišem,crno,bez imalo belog...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 2:30 am

    @Pantel, izadji iz mraka, barem ponekad DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 677722
    @Igore, je l' ces to da menjas nick u "moralista",aa?
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 30, 2010 2:33 am

    Primavera ::@Igore, je l' ces to da menjas nick u "moralista",aa?
    Postoje takve želje,koliko sam primetio,ali ja nisam ni ribica,a kamoli zlatna...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Čet Sep 30, 2010 2:40 am

    Ko jos i veruje u ribice, pa jos zlatne ?! .....uostalom, zato ih i nema, jer ja preferiram-silver DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 780312

    Sponsored content


    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... - Page 5 Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 4:36 am