Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sub Sep 18, 2010 10:52 pm

    Prošetao sam svim sajtovima gde imam profil i sve je isto,kako sam ostavio...Da li je moguće da se ništa nije nikome desilo...Očigledno je da ljudima u doba materijalizma fale ideje,jebiga to se ne može kupiti,mnogi su mislili da može,pa su upali u mišolovku,mašinu,i tako isprani ostali bez reči...
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Ned Sep 19, 2010 12:22 am

    Ma pucaju igore a ti i dalje drzis cas DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 79246 hahahaha
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 19, 2010 1:29 am

    pantel ::Ma pucaju igore a ti i dalje drzis cas DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 79246 hahahaha
    Tamo gde su pucali i držali čas,sada je najlepše mesto za šetnju u mom Kragujevcu,malo čudno...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Ned Sep 19, 2010 3:58 am

    Aaa, to je ocigledno i zasto je tako "isprano"...nema nas, zena mislim...evo, pozuricu kucici svojoj,a u putu smisliti nesto...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Pet Sep 24, 2010 6:08 am

    Prošetao sam svim sajtovima gde imam profil i sve je isto,kako sam ostavio..

    Svi mi imamo nekoliko sajtova koje obilazimo, a vreme brzo iscuri, tako da se ne postize kvalitet na svim stranama, negde das vise od sebe, negde manje, ali dobro bi bilo da postoji ravnoteza u tim davanjima, pa da se i ovaj forum ovajdi vecim brojem poseta i komentara DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 938198 Zasluzuje, bash (skromnost mi nije vrlina) DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780

    Jako mi se dopada to sto smo nezavisni & samostalni i ne pripadamo nijednoj kompaniji, tako da mozemo sami sebi da krojimo svetlu buducnost DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780

    Na netu je rech i misao ono sto ostavlja trag, a ovaj forumchic, za sada, moze da se podichi kvalitetom (na zalost, bez kvantiteta :zao: )


    nema nas, zena mislim...evo, pozuricu kucici svojoj,a u putu smisliti nesto...

    Jesi li stigla kuci, bas te dugo nema!
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Pet Sep 24, 2010 7:37 pm

    Primavera ::Aaa, to je ocigledno i zasto je tako "isprano"...nema nas, zena mislim...evo, pozuricu kucici svojoj,a u putu smisliti nesto...
    Samo sam hteo da pohvalim tvoju novu fotografiju,i da te pitam što te nema...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Pet Sep 24, 2010 8:30 pm

    Pazi stvarno! Cccccc, ovaj Igor ima oko sokolovo DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780 Zaista je lepa slika 2


    Igore, ti i ja bi mogli da pisemo i PP na sajtu koliko smo sami ... tacno niko ne bi ni video o cemu pisemo :pise:

    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Pet Sep 24, 2010 9:42 pm

    Ma jok, kontrolisem vas sve vreme, samo uletim po potrebi DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Pet Sep 24, 2010 11:54 pm

    Mesec_dana_sodome ::Pazi stvarno! Cccccc, ovaj Igor ima oko sokolovo DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780 Zaista je lepa slika 2


    Igore, ti i ja bi mogli da pisemo i PP na sajtu koliko smo sami ... tacno niko ne bi ni video o cemu pisemo :pise:

    JA SE SVE kao trudim da primetim šta je dobro,a uglavnom primetim lepo,što ne znači da te dve stvari nisu spojive...Mi jesmo na PP-u,samo još ne znamo,ja se i tamo i ovamo ponašam isto,samo vodim računa o drugima,o sebi ne,obiće mi se jednom to o glavu...
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Pet Sep 24, 2010 11:55 pm

    pantel ::Ma jok, kontrolisem vas sve vreme, samo uletim po potrebi DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780
    Misliš da si nam potreban,hahaha...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sub Sep 25, 2010 7:19 am


    hehe, pa nemoj tako, moze covek svasta da pomisli :flert:
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sub Sep 25, 2010 4:49 pm

    Mesec_dana_sodome ::
    hehe, pa nemoj tako, moze covek svasta da pomisli :flert:
    On već svašta pomišlja,čupa mi rečenice iz konteksta kao bi me cimao,malo da mu vratim...Nikada se nisam opterećivao šta će ko da misli,obično sam strožiji i ispravniji od tog nekog...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Sub Sep 25, 2010 5:12 pm

    Aaa, znaci oseti se kada me nema :flert: ....sta bi bilo da sam emigrirala na pusto ostrvo (ne daj boze) DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 96
    Lepo je saznanje da si nekome nedostajao, na neki nacin...hvala vam !
    Igore, hvala na komplimentu za novu fotku.....to je sve princip "sam-svoj-majstor", ili ti "dokona zena" (mozda navodnici i nisu potrebni? )...
    Hajd' da se nastavimo, mislim ako smo uopste negde stali :cvikeri:
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Sub Sep 25, 2010 5:16 pm

    pantel ::Ma jok, kontrolisem vas sve vreme, samo uletim po potrebi DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780

    Ti si moj stari drugar, pa ako se ostali bune..ti kontrolisi mene :prijatelj:
    E, sada ne znam kako osetis tu potrebu DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 511438
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sub Sep 25, 2010 6:30 pm

    Primavera ::Aaa, znaci oseti se kada me nema :flert: ....sta bi bilo da sam emigrirala na pusto ostrvo (ne daj boze) DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 96
    Zašto ne daj bože,ja maštam o tome,jednoj devojci sam skoro rekao da možemo da budemo zajedno,ali samo na pustom ostrvu,ne zato što je loša,a tamo nemam izbora,već zato što je mnogo dobra pa na pustom ostrvu jedino mogu da je sačuvam i da ne poludim od ljubomore...
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Sub Sep 25, 2010 7:00 pm

    Igor79igor ::
    Primavera ::Aaa, znaci oseti se kada me nema :flert: ....sta bi bilo da sam emigrirala na pusto ostrvo (ne daj boze) DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 96
    Zašto ne daj bože,ja maštam o tome,jednoj devojci sam skoro rekao da možemo da budemo zajedno,ali samo na pustom ostrvu,ne zato što je loša,a tamo nemam izbora,već zato što je mnogo dobra pa na pustom ostrvu jedino mogu da je sačuvam i da ne poludim od ljubomore...
    Eh, ne boj se Igore, pravoj ljubavi nece smetati ni metropola !Neces poludeti od ljubomore, samo malo poradi na samopouzdanju :zid:
    Licno, ukinula bih pusta ostrva ! DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 38498 ovo mogu svuda, samo kad pozelim.
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sub Sep 25, 2010 9:19 pm

    Primavera ::
    Igor79igor ::
    Primavera ::

    Licno, ukinula bih pusta ostrva ! DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 38498 ovo mogu svuda, samo kad pozelim.
    Ja bi ukinuo devojke koje su samo za pusta ostrva,ne znam da li je to samopouzdanje,ali ja sam odlučan da nađem devojku sa kojom mogu i u metropoli,ovo sam samo dao kao primer,mada jesam ljubomoran i teško mi je sa devojkava koje dobro izgledaju i ponašanjem provociraju,ali to je moj problem,koji bi jedino rešio pustim ostrvom...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sub Sep 25, 2010 9:48 pm

    A ja bih, naprotiv, bash volela da zaglavim na pustom ostrvu sa nekim milim & dragim, bar pola godine, pa da se sita izmazim, izljubim, izjebem, jer nista drugo ne bi imali da radimo osim da se :sex:
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Sub Sep 25, 2010 10:45 pm

    Mesec_dana_sodome ::A ja bih, naprotiv, bash volela da zaglavim na pustom ostrvu sa nekim milim & dragim, bar pola godine, pa da se sita izmazim, izljubim, izjebem, jer nista drugo ne bi imali da radimo osim da se :sex:
    U tome je čar pustog osrva,zato bi ja ovaj svet srušio i pravio iz početka...
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Ned Sep 26, 2010 12:32 am

    Ne huli Igore, mesto Boga je zauzeto jos odavno DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 996621
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 26, 2010 12:47 am

    pantel ::Ne huli Igore, mesto Boga je zauzeto jos odavno DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 996621
    Možda sam ja njegov unuk,simbolično sam mislio...
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Ned Sep 26, 2010 12:57 am

    Meni ljubomora uopšte nije dokaz ljubavi... pre će biti dokaz posesivnosti, želje za posedovanjem... Nažalost, najčešće i najlakše se pravda upravo time: velikom ljubavlju?!?

    A što se tiče pustog ostrva...? Hm... poveo bih samo Primaveru i MDS hahaha, i okačio natpis: Igoru pristup strogo zabranjen! Hahahaha


    Poslednji izmenio pantel dana Ned Sep 26, 2010 1:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dodatak, glupo je gomilati postove kad se može editovati prethodni :))
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Ned Sep 26, 2010 1:23 am

    pantel ::Meni ljubomora uopšte nije dokaz ljubavi... pre će biti dokaz posesivnosti, želje za posedovanjem... Nažalost, najčešće i najlakše se pravda upravo time: velikom ljubavlju?!?

    A što se tiče pustog ostrva...? Hm... poveo bih samo Primaveru i MDS hahaha, i okačio natpis: Igoru pristup strogo zabranjen! Hahahaha

    Mali dodatak, da se otkloni svaka mogucnost greske DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 994696 SVAKOM Igoru zabraniti pristup DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 511438
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od pantel Ned Sep 26, 2010 1:25 am

    Ok ok, slažem se, mada sam mislio na ovog našeg hehehe DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 996621 A baš sam skroman? DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 79246 Kao da bih mogao da izađem na kraj i sa jednom, a kamoli sa dve hahahaha DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 175780
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Primavera Ned Sep 26, 2010 1:55 am

    Naseg Igora cemo poslati, pardon, bismo poslali na drugo ostrvo DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 938198 ....a, ne moras ti izlaziti sa nama na kraj, mi bismo se dogovorile ....iii, doKrajcile te DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 282516

    PS. nemo' dalje da me vuces za jezik, tj prstice DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... 677722

    Sponsored content


    DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST... Empty Re: DA LI JE VIRUS,ILI JE LENJOST...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 3:52 am