Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Admin
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 29.08.2010

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Admin Ned Avg 29, 2010 4:23 pm

    Tolerancija je 'negativna' vrlina, što znaci da ona sama ništa ne stvara, ne producira, ali omogucuje da slobodno mišljenje pokaže svoju produktivnu moc, da se društvena proizvodnja mržnje zaustavi, da se utrnula solidarnost probudi, da se uvaži posebnost svakog coveka i grupe, da se šok od razlicitosti pregori do nivoa koegzistencije. Naravno, banovanje se u ovo uopste ne uklapa  Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) 175780
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Avg 29, 2010 9:16 pm

    :cyclops:
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Mač sa dve oštrice...

    Počalji od Igor79igor Uto Avg 31, 2010 2:55 am

    Čini mi se da svaka otvorena,slobodna mogućnost normalnim ljudima prija,koriste to,možda nekada oštro,grubo,ali imaju pozitivnu nameru,dok loši ljudi takvu mogućnost zloupotrebljavaju i više od toga,a sve je više loših ljudi,ili se dobri sve više kriju ili prave ludi,tako da se ja često pitam koliko su te slobode dobre,dobre su za dobre ljude...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Mesec_dana_sodome Uto Avg 31, 2010 3:04 am

    E bash sam htela da pokrenem temu o dobrim ljudima .. bice ovih dana  Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) 996621
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Igor79igor Sre Sep 01, 2010 2:29 am

    Ja se bojim da je to vrsta koja izumire,da li ih još ima? Da li je dobar čovek onaj koji pokloni novac u humanitarne svrhe i vodi kamere sa sobom?
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Primavera Sre Sep 01, 2010 2:36 am

    Igor79igor ::Ja se bojim da je to vrsta koja izumire,da li ih još ima? Da li je dobar čovek onaj koji pokloni novac u humanitarne svrhe i vodi kamere sa sobom?

    odgovor je vrlo jednostavan- NIJE !
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Igor79igor Čet Sep 02, 2010 3:28 am

    Nažalost,mnogima nije jednostavno da uoče tu razliku...Ja često postavljam pitanja,na koja imam svoj odgovor,ali pitam da bi saznao koliko još osoba razmišlja slično...Teško je izbeći tu većinu i baviti se samo sobom i sebi sličnima...
    komsija
    komsija


    Broj poruka : 23
    Datum upisa : 15.09.2010
    Godina : 42
    Lokacija : Beograd

     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od komsija Sre Sep 15, 2010 7:27 am

    Igor79igor ::Ja se bojim da je to vrsta koja izumire,da li ih još ima? Da li je dobar čovek onaj koji pokloni novac u humanitarne svrhe i vodi kamere sa sobom?

    a i bez kamera diskutabilno je

    Sponsored content


     Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :) Empty Re: Ja cu sigurno biti najverniji chlan, a ostalima od volje :)

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 02, 2024 9:43 am