Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+3
pantel
Primavera
Igor79igor
7 posters

    Može biti oproštajna tema...

    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Može biti oproštajna tema... Empty Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Igor79igor Sub Okt 02, 2010 1:56 am

    Ja sam ovde ,koiko sam primetio,najmlađi po godinama i očekivao sam od vas zrelije,otvorenije,iskrenije pisanje i to je išlo do određene mere,i dok nismo došli do te mere koju vi ne želite da pređete,ovde mi je bilo super,međutim,vi prelazite u navodno ozbiljnu priču o sexu,polnim organima sa tezom da je to suština svega,čime se ja ne slažem,ali OK,sklonio sam se i nisam učestvovao u tim pričama,već sam pokušao da paralelno na drugim temama razgovaram o čemu ja želim,ali ne vredi,vi ste u sve teme uneli sex,i tu neku priču kojom ste opsednuti...Ne kažem ja,možda za deset,dvadeset godina mogu i ja da shvatim da je suština života u velikom muškom udu,pa odem i produžim ga,ili isečem i postanem žensko,ali za sada još uvek ne dajem prijoritet fizičkom,već emotivnom zadovoljstvu... Može biti oproštajna tema... 617624 Mislim da si stvorila pogrešnu sliku o meni,da je lepa ti bi je i rekla,mislio sam da nisi povodljiva ali je očigledno da su njih dvoje,hvaleći te,uticali na tebe,a šta je istina ,a šta laž,vreme će pokazati tebi,a ja već znam...Na neogenu ti je smetalo ponašanje većine članova,meni ovde smeta ponašanje većine aktivnih članova,tamo ti je smetalo ponašanje admina,oko brisanja profila,(u jednoj od tema si pravila neka poređenja,te fotografije nisu problem,ali ako si i tamo postavljala slike,snimke kao i ovde,koji nisu tvoji lično,sa razlogom su te brisali),meni se ovde ne sviđa ponašanje admina jer ne briše već postavlja takav materijal,u stvari tu je već konfuzija,kao admin možeš da uđeš i da uređuješ forum,da brišeš,pišeš,kritikuješ komentare,pretiš da ćeš nešto obrisati,i treba da brišeš,da sam na mestu admina obrisao bi većinu komentara,a na prvom mestu 2slike i snimak koji si ti Može biti oproštajna tema... 617624 postavila...Kada uđeš kao MDS, ti si isto što i mi,samo članovi...Stekao sam utisak da to što ti postaviš je uvek u redu,šta god da je,...Ja i dalje mislim da ste vas nekoliko i obrazovaniji i pametniji,i sposobniji od mene,ali to što imate rasipate,nekako ste sputani,kao da ste sami sebe ograničili...Pitam se koja je od ovih vaših priča,priča za fokus,nijedna,svaku temu,pre ili kasnije upropastite,a onda se pojaviš ti Može biti oproštajna tema... 617624 ne kao admin,već kao MDS,kao ovo je za seno i slamu,a na ozbilno pitanje ne odgovaraš,i naravno i ne moraš jer ti i ne postavljaš pitanja,ne zato što te ne zanima,već zato što u svakom pitanju ima pola odgovora...To je neki moj sistem ponašanja,dok ne prekipi,a onda nema vraćanja u šerpu...Sve dok kod neke osobe postoji nešto,meni važno,ja sam spreman da gledam kroz prste za neke sitnice,ali kada se izgubi doslednost,objektivnost,ta neka najtanja slamka,ne pokušavam da se uhvatim za vazduh...Imao sam potrebu da ovo kažem,ne samo da ne bi otišao bez reči,objašnjenja,već i zato što nemam problem da kažem šta mislim o sebi,o svakome bez obzira na posledice...Naravno,neću odmah otići,svojevoljno,ako me obrišeš,moraću i znaću da sam upravu,zahvalan sam naravno na znanju koje sam od vas pokupio ali nisam spreman da pravim trule kompromise da bi nešto još dodatno saznao,naučio,radije ću ostati neznalica...Imao bi još mnogo toga da kažem ali da vas ne bi zamarao,ako neko uopšte ovo bude čitao,kao što sam već jednom rekao,ako ne budem obrisan pratiću šta se dešava,ali ću se truditi da vam ne smetam,mada vam očigledno svaka moja reč smeta,nije bitno šta je reko,već ko je rekao,ako steknem utisak da sa nekom osobom u nekom trenutku imam zajedničku priču,možda se i uključim,ali na gluposti,napadanja,linč,neču da reagujem...Iz svega ovoga bi izdvojio Primaveru,koja se verovatno i slaže sa vama više nego samnom,ali je žena korektna,i pozdravljam je ovom prilikom,kao i sve ostale,koji će se osetiti pozdravljeni...Igor79Igor
    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Primavera Sub Okt 02, 2010 2:24 am

    Igore, ajd' razmisli malo....nemoj biti malodusan,bree....zezaj se...
    Hvala na pozdravu, ali ne idi Može biti oproštajna tema... 863331
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od pantel Sub Okt 02, 2010 2:55 am

    Evo i ja se osećam pozdravljenim, ali me to baš i ne raduje. Najlakše je otići, pobeći, sakriti se... Ako si ono napisao od srca i stvarno stojiš iza svake reči, svojim povlačenjem iz diskusije ili odlaskom sa foruma, sve to bacaš u vodu. U tom slučaju, ostaće samo jedna patetična priča iza koje ne stoji niko. Izbor je tvoj Igore, kakav god bio... srećno!
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sub Okt 02, 2010 9:14 am

    Može biti oproštajna tema...

    Moze biti da ces dobiti odgovor ... a moze biti da ces da trazis odgovor preko odgovora .. a moze biti da je meni preko glave objasnjavanja i pravdanja, pocev od Neogena ...

    Bio si mi simpatican sa svojim rezonima, i nekakvim decijim buntom kad su u pitanju teme koje ti nisu po volji. Kao sto vidis, nista nije savrseno, pa ni mesec dana na Forumu ne potraja to savrseno slaganje o kojem si pisao. Ja sam to znala, iskustvo me naucilo (kako kazu - iskustvo je majka znanja Može biti oproštajna tema... 175780 ) ali svako od nas ima sopstveno iskustvo, i moje nije tvoje, tvoje nije moje ... ne moze da se prenese, treba da se dozivi.

    stvorila pogrešnu sliku o meni,da je lepa ti bi je i rekla

    Moja slika o tvom egu ne postoji, osim povrsne, tzv. "krokija"**, bez obzira koliko pokusavao da mi iskamcis odgovor, pa nezadovoljan okreces teze u pravcu moje neiskrenosti i toboze nespremnosti da "predjem meru" ..

    Povodljiva, kazes? Pazi, meni je najvaznije ono sto ja mislim sama o sebi (a trebalo bi i tebi da bude vazno, i da te boli uvo sta drugi misle o tvom egu ili cemu_god, sto ljudi sto cudi) i samoj sebi sam i kriticar i tapshach ... ostale kritike/pohvale saslusam, ali one ne uticu na mene ako sam ja u sebe i svoj sud uverena i sigurna.

    a šta je istina ,a šta laž,vreme će pokazati tebi,a ja već znam..

    Znam i ja, a ne mozes ti bolje da znas od mene same - u vezi sa mnom. To je kao da me uveravas da treba da verujem tvojim ocima, a ne svojim.

    ali ako si i tamo postavljala slike,snimke kao i ovde,koji nisu tvoji lično,sa razlogom su te brisali

    Ne znam na sta mislis? Ali, alal ti vera na skretanju sa seksualnih tema. Vise puta si nam stavio do znanja da tebe odredjene teme ne interesuju, ja procitala i rekla sebi "okej, ukljucice se na njemu zanimljive teme, nema drame" i eto tebe .. nasao si nachin da se izboris za mesto pod suncem, otvaranjem teme u kojoj ces toliko necega da napises da prosto covek ne moze da ne reaguje, a samim tim eto tebi materijal za diskusiju .. Može biti oproštajna tema... 175780

    meni se ovde ne sviđa ponašanje admina jer ne briše već postavlja takav materijal,u stvari tu je već konfuzija,kao admin možeš da uđeš i da uređuješ forum,da brišeš,pišeš,kritikuješ komentare,pretiš da ćeš nešto obrisati,i treba da brišeš,da sam na mestu admina obrisao bi većinu komentara,a na prvom mestu 2slike i snimak koji si ti postavila...Kada uđeš kao MDS, ti si isto što i mi,samo članovi...Stekao sam utisak da to što ti postaviš je uvek u redu,šta god da je,...

    Admin je funkcija koju je nametnuo sam program prilikom registracije foruma, a meni je bilo glupo da ovde pisem pod nickom "admin" pa sam uzela svoj stari, prepoznatljiv, nick sa Neogena .. no, na forumu uvek ima nekakvih tehnickih pitanja koja sam mogla da reshim samo pod nickom "admin" i da se ne bih stalno setala od jednog do drugog nicka, "admin" je nicku MDS dao admin funkciju, pa tako ne moram da ulazim u "admin" nalog uopste, osim za "delete" forum i tako jos neke krupne odluke. Kako god, nisam samo chlan ni pod ovim nickom, ali ne vidim kakve to ima veze? Sta ja to postavljam na forum sto nije u redu?

    kao ovo je za seno i slamu,a na ozbilno pitanje ne odgovaraš

    Na koje pitanje ne odgovaram? Na tvoje, o tvom egu? Slozices se, svi komentari su na dobrovoljnoj bazi i niko nema obavezu da mora nekome da odgovori. Moje objasnjenje povodom tog pitanja je bilo jasno, ne bih da ponavljam. Sto se tice "sena i slame" taj forum ne stoji za ukras, nego ima namenu da prihvati sve teme koje nisu za fokus. Ako neko misli da su mu sve teme bas za fokus, pa makar posle treceg odgovora otisle u "chat" i skrenule od naslova, tu je neko drugi, koji je usput i osmislio namenu podforuma, da usmeri i opomene, pa i premesti temu.

    1)
    Imao sam potrebu da ovo kažem,ne samo da ne bi otišao bez reči,
    2)
    Naravno,neću odmah otići,svojevoljno,ako me obrišeš,moraću
    3)
    kada se izgubi doslednost,

    No comment.

    izdvojio Primaveru, ali je žena korektna,

    Osim peckanja izmedju tebe i Anchy i tebe i Pantela, ne smatram da je iko bio nekorektan. Ja bih, recimo, rekla da si ti bio nekorektan kada si ustvrdio, mrtav hladan, da Anchy nesto fali .. Ali, koliko god ti sebi dajes pravo da izneses svoj stav, citiracu te: "nemam problem da kažem šta mislim o sebi,o svakome" toliko i ostalima daj pravo da ti uzvrate, pa nemoj onda na to da kazes, citiracu te: " mada vam očigledno svaka moja reč smeta," jer to jednostavno nije tacno.



    ** Kroki je vrsta crteza u kojem su hitro i s nekoliko poteza nabaceni obrisi i glavne karakteristike lika ili predmeta.

    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sub Okt 02, 2010 5:16 pm

    Ti si toliko "necega" napisao da prosto nisam ni uspela na sve da se osvrnem. Kapiram da zaista mislis ono sto pises, ali ne znaci da je to univerzalna istina i da je vidjenje iz tvog ugla jedino ispravno misljenje. U slucaju da je pogresno, a ti zivis u svom takvom uverenju, radi se o iskrivljenoj slici.

    Ja sam ovde ,koiko sam primetio,najmlađi po godinama i očekivao sam od vas zrelije,otvorenije,iskrenije pisanje i to je išlo do određene mere,i dok nismo došli do te mere koju vi ne želite da pređete

    Ovo nije "psihologija online" da bi se bavili sistematskim proucavanjem psihickog zivota pojedinaca, ili da bi se nama bavili pojedinci, pa meru otvorenosti svako dozira prema sopstvenom raspolozenju i spremnosti da o nekoj temi diskutuje iz licne perspektive. Godine bas i nemaju veze sa time.

    već sam pokušao da paralelno na drugim temama razgovaram o čemu ja želim,ali ne vredi,vi ste u sve teme uneli sex,i tu neku priču kojom ste opsednuti...Ne kažem ja,možda za deset,dvadeset godina mogu i ja da shvatim da je suština života u velikom muškom udu

    Eto, ti sebi ne uskracujes pravo da razgovaras o chemu ti zelis, ali nama hoces da uskratis pricu o seksu. Ne kazem da je na forumu seks bio lajtmotiv, iz svih postavljenih tema je jasno da nije, ali je rec o principu koji bi trebalo da vazi za sve ucesnike foruma jednako.

    Ja, recimo, uopste nisam opsednuta seksom, tako da ovu tvoju tvrdnju smatram nebuloznom.

    Ako si ti iz svih dosadasnjih diskusija na Forumu uspeo da zakljucis da je "suština života u velikom muškom udu" onda nemoj nama da pripisujesh to svoje otkrovenje.


    anchy
    anchy


    Broj poruka : 60
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 48
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od anchy Sub Okt 02, 2010 10:18 pm

    iskreno bi mi bilo zao da odes igore, nas je samo sestoro ovde koji iole nesto piskaramo, i medju prijateljima se jave nesuglasice pa ih resavaju a kamoli medju tek poznanicima sa neta. tek se upoznajemo. mislim da je rano da odes Može biti oproštajna tema... 996621
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Okt 03, 2010 1:27 am

    Naprotiv, Igor se ovde vise nista ne pita. On se izjasnio u svojoj dugackoj besedi, koju svakako nije napisao u trenutnom neraspolozenju, nego je dobro razmislio i dugo pisao, da mu mnogo necega na forumu smeta, pocev od admina pa dalje, redom.

    S obzirom da mi se do skoro cinilo, a i sam je ranije rekao, da mu je na forumu okej, ovo je i za mene bilo iznenadjenje. Mada, ako uzmem u obzir njegove komentare poslednjih par dana, jasno je bilo da je izgubio kompas, a bogami i manire. Nije mi se dopala takva nagla promena, ali sam presla preko skoro svega napisanog, znajuci da svi mi imamo lose momente koji brzo prodju. No, kod Igora je doslo do kulminacije nezadovoljstva, i nakon besede sa vrha ove teme, ja ne zelim da citam vise sta Igor ima da kaze na bilo koju temu. Ne interesuje me njegovo misljenje, i ne zasluzuje moju paznju uopste. Uspeo je da zaustavi kakvo takvo pisanije na ovom forumu, da nas ozrachi svojim negativizmom, pa cak i nihilizmom, da usput omalovazi postojanje ovog malog foruma i njegovog osnivacha - i jos treba da mi bude drago ako ostane?

    Ni na jedno moje kontrapitanje nije dao odgovor, i ako je imao priliku da nam razjasni i pojasni na sta je mislio kad je rekao to, to i to ...

    Da li drami, da li nema sta da kaze .. ne zanima me vise. Stavljam tacku na Igora i njegovo hirovito ponasanje.

    ako ne budem obrisan pratiću šta se dešava .... ako steknem utisak da sa nekom osobom u nekom trenutku imam zajedničku priču, možda se i uključim,


    Ajde ti svojim putem, "hocu piskim - necu piskim" upraznjavaj na drugom mestu. Ovo je forum za odrasle i zrele ljude.




    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Okt 03, 2010 8:06 pm



    Ego je chudooo, ovaj momak ocigledno ima veliki problem sa svojim ...

    Na Neogenu je postavio temu, prilicno malicioznu, no, moze da je okachi machku o rep Može biti oproštajna tema... 996621

    Žao mi je što ovo moram da radim,ali sama si kriva...Prvo ću biti blaži da bi ti pružio priliku ili da mi dozvoliš ulaz da obrišem sve što je moje ili da ti obrišeš sve što je moje,toliko sigurno zaslužujem...U ovoj blažoj varijanti bi se obratio neogencima prema kojima sam bio strožiji,podržavajući osobe za koje sam mislio da su otvorenije,iskrenije,objektivnije,i svoje,nažalost,to je bila samo bolja maska,što sam zaključio posle mesec dana ,da kažem,boravka na forumu "bez šminke",šminka je ostala ,samo je nešto kvalitetnija...Zato se izvinjavam neogencima koje sam uvredio,odvajajući "žito od kukolja",to je očigledno preteška misija...A sada tvorcu,adminu,mds-u,ovo je blaža varijanta i ostaću na tome ako ispuniš moj skroman zahtev,ako ne biću oštriji i detaljniji,što ne želim,ako ne mo...


    igor79igor 3 oktobar 2010, 14:55

    Ovaj komentar ima samo svrhu da ovu istinu pročita što više ljudi,mada mds ima tezu da svako ima svoju istinu,ja verujem da postoji samo jedna istina,razlika je samo u spremnosti da se ona prihvati ili ne...

    igor79igor 3 oktobar 2010, 16:57

    Naravno,ja ću biti principilan,do kraja,pa neću pominjati priču koju smo vodili privatno,već ću se bazirati na priči koja se odvijala javno,pred svačijim očima,to je lako proveriti...


    --------------------------------------------------------------------------------

    Pa, da se podsetimo kako je to islo ..

    Najpre se Igor danima bunio sto su neke teme na Forumu bile vise forsirane od drugih, njemu drazih.

    Nije problem naslov,izvini,ali ne sviđa mi se priča koju vodite... OK,ako ne može,neću da vam kvarim...

    Ako je jednako važno zašto na nekoliko tema pričamo o veličini a ni na jednoj gotovo ne razgovaramo o temi,koja nije sex,veličina,ne usapelo parenje...

    I tako dalje .. bilo je mnogo vise Igorovih nezadovoljnih komentara ... pojam "velichina" u Igoru je izazivala chudne reakcije, pa je tako, nicim izazvano, i Anchy dobila preko nosa ...


    anchy ::ali je evidentno da tema o velicini grabi ka vrhu

    Kao što rekoh,baš ti fali...


    E, ovde negde se pojavljuje i problem izmedju Igora i mene ..... dok se zalio kako nema gde da pise jer samo o seksu pricamo (sto nije tacno, ali video je samo to, kao u onom vicu "ko ovde crta gole zenske") - kulirala sam, i ako nije prijatno da svako malo citam kako se Igor buni i kao nece da nam kvari .. medjutim, skrenula sam mu paznju na ophodjenje prema Anchy, usput se dotakla osetljivosti ega, generalno ...


    E, tu mi je Igor legao na grbachu ....

    Na to sam i mislio ,sa bukvalnim diranjem vidim da nemate problema...Da li ste primetile,šta je to što povređuje moj ego,ozbiljno pitam,zanima me...


    Odgovorila sam da o njegovom egu ne razmishljam, ali on je to okrenuo u moju neiskrenost, neotvorenost, nemogucnost da "predjem meru" itd .. i zatim se odjavio temom iz naslova sa foruma ... usput opljunuvsi i mene i forum, na kojem je do juce zadovoljno kuckao ...

    Da li ce ovde i sada biti tacka na "slucaj Igor"?

    Ubih se kucajuci ... Može biti oproštajna tema... 175780

    A, da, nece biti "tachka" dok ne obrisem sve njegove komentare odavde, ili ne pustim njega da to uradi .....

    Stupidan zahtev, infantilan ... a o uceni da ne pricam .... momak, malo si se zaneo. Slobodno ti ispricaj sve sto ti lezi na dushi, izjadaj se neogencima, dobices i aplauze verovatno, koji ce lekovito da deluju na tvoj ego ... samo, ako je ikako moguce, nemoj da izmishljash o nasim privatnim razgovorima, koji su bili uglavnom tehnichke prirode, problemi u radu foruma i tako to. Nista ja sa tobom nisam pricala sto ne bih smela javno da kazem.

    Tvoji komentari nece biti obrisani. Sve sto si imao da kazes - ti si nam vec rekao, odjavio si se dobrovoljno, prema tome, sta si trazio - to si dobio.




    anchy
    anchy


    Broj poruka : 60
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 48
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od anchy Ned Okt 03, 2010 8:15 pm

    sada ispada da sam ja pocela da ga iritiram pa je odatle sve krenulo. Neutral nisam imala namere kada sam dosla ovde da se sa nekim svadjam, i zao mi je sto se sve to tako dogodilo, ali je ipak u pitanju njegov ego. a mozda ima veliki kompleks jer mu je mali pa mu nase zezanje na tu temu nije odgovaralo Može biti oproštajna tema... 175780
    sada bez sale, poneo se kao uvredjeni decak kome su oduzeli igracku, to ne prilici coveku njegovih godina
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od pantel Ned Okt 03, 2010 9:10 pm

    Hehehe, ajde Anchy ne zezaj Može biti oproštajna tema... 996621 nisi ga iritirala ni ti, niti bilo ko drugi. Koliko se sećam, sve je počelo od moje "egzibicije" i, kako su izostali kometari koje bi možda voleo da vidi, počeo je polako da puca po šavovima. Prvo je pokušao da nekako promeni "temu". Kako nije uspeo u tome, počeo je da pecka tebe (ali isuviše maliciozno da bi prošlo kao šala), na šta je MDS odreagovala i "ukorila" ga malo. Pretpostavljam da ga je to dodatno uzdrmalo, jer to uopšte nije očekivao. Nekako se previše uživeo u ulogu "majka - sin", jer je od MDS uglavnom dobijao "blagonaklone" komentare i, po meni, suviše razumevanja za svoje greške, nestašluke... Onda sam i ja nešto komentarisao i... bum... puče ko kruška Može biti oproštajna tema... 677722 Odreagovao je prilično nervozno i direktno: "Ne kometariši me! Dosadan si! Pobedio si!"??? Odgovorio sam mu smirenim tonom i argumentima i, nastaje tajac. MDS ne reaguje (ubeđen sam da je očekivao njen "zaštitnički" komentar) i posle nekog vremena eto "oproštajne teme" hahaha.

    Iako nisam pročitao ništa "pametno", ipak će mi nedostajati Može biti oproštajna tema... 996621 Ponekad je umeo da me zasmeje do suza (npr, kad ga je riba dočekala gola a on je zamolio da se obuče - ako nije izmislio hahaha).
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 65
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Pon Okt 04, 2010 2:34 am

    @ Anchy.. Pantel je lepo rekao, a i ja sam iznad napisala da smo svi bili korektni prema njemu. Malo se peckao sa Pantelom, ali mi je sve to bilo prilicno benigno, shaljivo .. uostalom, dva muskarca su se nadgornjavala i dokle god nije bilo "verbalnog delikta" nije bilo potrebe za reakcijom. U tvom slucaju, kada se muskarac obrati zeni takvim tonom i povodom, normalno je da cu da reagujem. I meni je zao sto se ovako rastadosmo, "preko noci", ali Igor mi je sam olaksao rastanak ... citajuci sta pise na Neogenu, pa i ovu temu ovde, mogu vise da zalim sto sam imala priliku da ga sretnem. Sta se to desi sa ljudima kad preko noci okrenu curak naopako, "Ko bi gori sad je doli", sto kaze Njegos ...

    @ Pantel .. i mene je nasmejao vise puta svojim komentarima, imao je bisere i u dijalozima i u monolozima, no, sta je tu je.


    Ipak, njegovo pisanje na Neogenu, po principu "ako nisam sa njima onda sam protiv njih" - bash je bljutavo.


    U nastavku bi obavestio neogence da je takozvani forum "bez šminke",ustvari klub obožavatelja mds-a,sticajem okolnosti ja sam se sa njom prvih mesec dana uglavnom slagao,pa to nisam ni primetio,zaneo sam se pa sam na samom forumu postavio mnogo što šta ličnog,smatrajući da je to,to,da bi me posle prvog ne slaganja mds blokirala,a sve moje ostavila,tako da ona i njeni obožavatelji sa tim mogu činiti šta god požele,a ja to ne mogu obrisati,već samo mogu posmatrati,kao i svi ostali...Ovo vam kažem da se neko još ne bi upecao na istu udicu.Nadam se da će obrisati to što je moje,pa neću morati da vas zamaram oštrijom i detaljnijom pričom o svemu ovome...


    Eto, ja ga blokirala? Da, ja sam ustala na levu nogu, pogledala na Forum u nameri da nekoga nachepim, i rekla sebi "sad cu da blokiram Igora" Može biti oproštajna tema... 175780 .... Pored ove "oprostajne teme" koju je lichno srochio - suvisno je da izmishlja neke nove momente.

    Sto se tice brisanja "njegovog" to je u posedu foruma. Obrisala sam njegov "poetski kutak", gde je samo on pisao i nije bilo drugih komentatora.



    Primavera
    Primavera


    Broj poruka : 166
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 70
    Lokacija : under the rainbow

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Primavera Pon Okt 04, 2010 2:48 am

    Ne mogu da veeeeerujem....znaci, mi smo ovcice koje predvodi MDS,ccc...cek da proverim, postoji li "sticaj okolnosti", da li sam se "zanela" i iznela isuvise licnog Može biti oproštajna tema... 184439
    To sto se Igor izvinjava neogencima, samo govori da se i tamo sa mnogima dokacio, sto vec nije moj problem vec samo opazanje (ako se sme )...
    Hey, MDS-ovic, ja bih ovim zatvorila temu "IGOR II " Može biti oproštajna tema... 886953
    knjizevnimjez
    knjizevnimjez


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 16.09.2010

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od knjizevnimjez Uto Okt 05, 2010 5:34 pm

    Evo da kazem i ja nesto za Dnevnik Može biti oproštajna tema... 996621)
    Nov sam ovde,pored toga nisam nikakv forumas(neiskusana totalno Može biti oproštajna tema... 996621 ),ali citajuci ovaj maleni i skoviti forum,moram priznati da je jedan od razloga sto ranije nsiam poceo da pisem,bas ovaj sto se buni...Mislim,ao sto je MDS rekla,previse zraci negativizmom za moj ukus....I bas mi je ostalo u secanju ovo sto pantel kaze,sa tom glom ribom....mislim,ma daaaaaaj....Može biti oproštajna tema... 996621)
    avatar
    RedLady


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 05.10.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od RedLady Sre Okt 06, 2010 4:02 am

    Totalno nezanimljiv lik, ja ga pamtim samo iz teme..."deblji-kraci, duzi-uzi", kad je doziveo nervni slom Može biti oproštajna tema... 175780 ,a pitanje lepo postavljeno zenama sta vise vole...
    ma i da mu mali,opusteno,samo uvezba tehniku Može biti oproštajna tema... 175780
    anchy
    anchy


    Broj poruka : 60
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 48
    Lokacija : Beograd

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od anchy Sre Okt 06, 2010 9:30 am

    ma dzabe mu i tehnika Može biti oproštajna tema... 175780
    knjizevnimjez
    knjizevnimjez


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 16.09.2010

    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od knjizevnimjez Sre Okt 06, 2010 10:00 am

    ....kad je zvocalo Može biti oproštajna tema... 996621)

    Sponsored content


    Može biti oproštajna tema... Empty Re: Može biti oproštajna tema...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 12:50 pm