Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    Ponovo rođeni...

    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 12, 2010 12:46 am

    Pojavljivanje većine,svuda,pa i na ovom forumu mi liči na dolaženje deteta na svet...Prvo detetu treba izabrati ime,pa onda dolaze prve fotografije,zivot deteta se uglavnom zasniva na jelu i spavanj,onda počinje da upija informacije iz okruženja,i polako počinje da govori,hoda,ali to je proces koji dugo traje,većina dece taj proces uspešno završe,ali ova deca ovde,očigledno imaju problema,u odrastanju,izvinjavam se ako je previše grubo...
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od pantel Ned Sep 12, 2010 3:11 am

    Igor79igor ::...zivot deteta se uglavnom zasniva na jelu i spavanju...

    Eh, sto izostavi onu rec koja takodje pocinje na "s" pa da zaokruzimo osnovne funkcije Ponovo rođeni... 235321
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Sep 12, 2010 5:20 am


    Igore, ti kad zabodes u sushtinu, ushi otpadaju Ponovo rođeni... 996621 A i Pantel se fino nadovezao ..


    Pa kud bash sva "deca" dodjose na net? Ovo kao da je Eldorado za net konkvistadore Ponovo rođeni... 175780
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 12, 2010 11:52 am

    pantel ::
    Igor79igor ::...zivot deteta se uglavnom zasniva na jelu i spavanju...

    Eh, sto izostavi onu rec koja takodje pocinje na "s" pa da zaokruzimo osnovne funkcije Ponovo rođeni... 235321
    Nema potrebe napisati tu reč,kada svi znaju šta bebe rade,a i neko će se možda uvrediti,zbog istine...
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 12, 2010 11:55 am

    Mesec_dana_sodome ::
    Ovo kao da je Eldorado za net konkvistadore Ponovo rođeni... 175780
    Bruka,ali ovaj deo ne kapiram,verovatno zato što nisam načitan,sam sam kriv...
    pantel
    pantel


    Broj poruka : 93
    Datum upisa : 11.09.2010
    Godina : 62
    Lokacija : Beograd

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od pantel Ned Sep 12, 2010 2:19 pm

    Igor79igor ::

    Nema potrebe napisati tu reč,kada svi znaju šta bebe rade,a i neko će se možda uvrediti,zbog istine...

    Ma... sta uvijati? Stvari treba nazvati pravim imenom... Btw, uopste nisam razumeo sta si hteo tim postom da kazes hehehe Ponovo rođeni... 996621

    Mesec_dana_sodome ::
    Igore, ti kad zabodes u sushtinu, ushi otpadaju Ponovo rođeni... 996621 A i Pantel se fino nadovezao ..

    Jbg, morao sam, povuklo me Igorovo nadahnuce Ponovo rođeni... 677722
    avatar
    Gost
    Gost


    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Gost Ned Sep 12, 2010 2:41 pm

    Igor79igor ::Pojavljivanje većine,svuda,pa i na ovom forumu mi liči na dolaženje deteta na svet...Prvo detetu treba izabrati ime,pa onda dolaze prve fotografije,zivot deteta se uglavnom zasniva na jelu i spavanj,onda počinje da upija informacije iz okruženja,i polako počinje da govori,hoda,ali to je proces koji dugo traje,većina dece taj proces uspešno završe,ali ova deca ovde,očigledno imaju problema,u odrastanju,izvinjavam se ako je previše grubo...

    Kada bi ovaj forum ovde imao bar delic smisla da ga uporedjujes sa zivotom, onda bi zakljucak bio i dobar, ali je ovoliko preterivanje samo shlihtanje administratoru, zar ne ?
    Izvinjavam se i ja ako je previse grubo Ponovo rođeni... 78702
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Sep 12, 2010 7:28 pm


    Bruka,ali ovaj deo ne kapiram,verovatno zato što nisam načitan,sam sam kriv...

    Uchimo dok smo zivi, jeste da lichi na neku frazu, ali je, veruj mi, ziva istina Ponovo rođeni... 996621

    Eldorado je legenda koja potice od juznoamerickih Indijanaca. Po usmenom predanju, Eldorado je mesto sa ogromnim bogatstvom u zlatu. Kao takvo, bilo je glavna meta spanskih konkvistadora u 15. i 16. veku i bio glavni cilj vise ekspedicija.


    Kada bi ovaj forum ovde imao bar delic smisla da ga uporedjujes sa zivotom, onda bi zakljucak bio i dobar, ali je ovoliko preterivanje samo shlihtanje administratoru, zar ne ?
    Izvinjavam se i ja ako je previse grubo


    Ne znam stvarno sta ces ti onda ovde? Ponovo rođeni... 175780 Da nam "nesto" kazes? Pa dobro, rekao si nam ... niko se nije preterano potresao Ponovo rođeni... 175780

    A u vezi sa shlihtanjem.. hmm .. kad neko poseduje jasne stavove i svoje mishljenje, kad je svestan svog sebstva, niti mu treba shlihtanje, niti se na to "prima" .. a niti dozivljava dijalog sa sagovornicima kao slihtanje 8)
    avatar
    Peki
    Gost


    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Peki Ned Sep 12, 2010 7:45 pm

    Mesec_dana_sodome ::



    Ne znam stvarno sta ces ti onda ovde? Ponovo rođeni... 175780 Da nam "nesto" kazes? Pa dobro, rekao si nam ... niko se nije preterano potresao Ponovo rođeni... 175780

    A u vezi sa shlihtanjem.. hmm .. kad neko poseduje jasne stavove i svoje mishljenje, kad je svestan svog sebstva, niti mu treba shlihtanje, niti se na to "prima" .. a niti dozivljava dijalog sa sagovornicima kao slihtanje 8)

    Kukala si na sav glas kako se ponasaju prema tebi na Neogenu sada se ponasas i gore nego njihovi admini, ja sam mislio da ce ovde biti drugacije, ZATO sam dosao, a ne da bi se neko potresao. Ima li jos neki deo da nekom nije jasan ?
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 12, 2010 7:54 pm

    pantel ::
    Igor79igor ::

    Nema potrebe napisati tu reč,kada svi znaju šta bebe rade,a i neko će se možda uvrediti,zbog istine...

    Ma... sta uvijati? Stvari treba nazvati pravim imenom... Btw, uopste nisam razumeo sta si hteo tim postom da kazes hehehe Ponovo rođeni... 996621

    Mesec_dana_sodome ::
    Igore, ti kad zabodes u sushtinu, ushi otpadaju Ponovo rođeni... 996621 A i Pantel se fino nadovezao ..

    Jbg, morao sam, povuklo me Igorovo nadahnuce Ponovo rođeni... 677722
    Hehe,hteo sam da kažem sve što mislim i to činim,što preporučujem i svima ostalima...
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Mesec_dana_sodome Ned Sep 12, 2010 8:31 pm

    Kukala si na sav glas kako se ponasaju prema tebi na Neogenu sada se ponasas i gore nego njihovi admini, ja sam mislio da ce ovde biti drugacije, ZATO sam dosao, a ne da bi se neko potresao. Ima li jos neki deo da nekom nije jasan ?


    Ne kaki, Peki, preterano Ponovo rođeni... 175780

    I ti i Redlady ste napustili ovaj forum i necesh uspeti da sad tu chinjenicu preokrenesh. Ja Neogen nisam napustila, vec su mi brisali nick .. i tu je ogromna razlika izmedju onoga sto poredish ..

    Da mi je ovo, sto ti pricas, rekao Igor ili Primavera, jako bih se zamislila jer su to osobe koje prilicno doprinose radu foruma i imaju dobar broj smislenih "postova" ... a kada uzmem u obzir da je sav tvoj doprinos ovom forumu bilo par recenica, uglavnom provokativnih, i more smajlica u lichnoj konverzaciji sa Redlady - i konachno, ovo sada, pokusaj da dezavuises i degradiras i forum i mene - jasno je da tebi ovde nije mesto .. jer ti se ni ne dopada ovde Ponovo rođeni... 175780 Voljno si.

    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Ned Sep 12, 2010 11:52 pm

    Gost ::
    Igor79igor ::...

    Kada bi ovaj forum ovde imao bar delic smisla da ga uporedjujes sa zivotom, onda bi zakljucak bio i dobar, ali je ovoliko preterivanje samo shlihtanje administratoru, zar ne ?
    Izvinjavam se i ja ako je previse grubo Ponovo rođeni... 78702
    Naravno,ima smisla,vidiš,ja sam i u realnom životu poznat po tome,šliktam se na posalu,u komšiluku,u društvu,pa i na facebooku,neogenu,pa sada i ovde,de god imam interes,pa i gde nemam,šliktam se iz navike...Ti si vidovit,provalio si me,haha,moram da budem ljubazan,jer ti si ipak samo gost...
    Igor79igor
    Igor79igor


    Broj poruka : 240
    Datum upisa : 30.08.2010
    Godina : 45
    Lokacija : Kragujevac

    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Igor79igor Pon Sep 13, 2010 12:04 am

    Mesec_dana_sodome ::
    Igore, ti kad zabodes u sushtinu, ushi otpadaju Ponovo rođeni... 996621 A i Pantel se fino nadovezao ..


    Pa kud bash sva "deca" dodjose na net? Ovo kao da je Eldorado za net konkvistadore Ponovo rođeni... 175780
    Deca,ili ne zreli,potpuno svejedno,oni jadni još traže sebe,a nikako da otvore oči,bar za početak...ČAK i da si strožija,meni bi bilo OK,jer ti bar kažeš šta nije uredu...Na neogenu,ti admini,ili kako se već zovu,kao da su gluvonemi,izvinjavam se gluvonemima...

    Sponsored content


    Ponovo rođeni... Empty Re: Ponovo rođeni...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 7:00 pm