Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2 posters

    Izbaceno iz fokusa

    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Izbaceno iz fokusa  Empty Izbaceno iz fokusa

    Počalji od Mesec_dana_sodome Pet Okt 01, 2010 10:23 pm





    ja navukao neku prehladu, virus...

    A ja sam navucena na beli luk ... rezultat nam je isti, oboje cemo da tavorimo u kuci Izbaceno iz fokusa  996621

    Znaci, nema dana da cu da propustim - sitno seckan beli lukac, ljuta papricica, kasika maslinovog ulja i komadic feta sira .. to sve izmuljam i mazem na lebac sa lanenim semenom Izbaceno iz fokusa  175780 Obicno jedem posle 21, kada mi je realna sansa, da cu negde da izadjem, spala na 10 % .. e sad, ako se zalomi, onda mu kazem da se i on najede belog luka Izbaceno iz fokusa  996621

    E, a ako izadjem pre 21-22, onda jedem kad se vratim, u 4 ujutru - u 4 ..

    Nadam se da nema gadljivih .. nesto se ljudi beche na pominjanje belog luka, doduse, ni ja ga ne volim na drugima Izbaceno iz fokusa  175780 Al` posle jela ribam zube, jezik, ispiram usta, zvacem zvaku .. potrudim se da neutralisem Izbaceno iz fokusa  861860

    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Izbaceno iz fokusa  Empty Re: Izbaceno iz fokusa

    Počalji od Mesec_dana_sodome Pet Okt 01, 2010 10:53 pm

    Izbaceno iz fokusa  DSC06484-1


    A ovo je "solarna voda" koju pijem Izbaceno iz fokusa  175780


    Dobro, dobro, smejte se .. i deca se smeju .. al` mene nista ne kosta da drzim vodu 5 sati na suncu Izbaceno iz fokusa  299127
    anchy
    anchy


    Broj poruka : 60
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 48
    Lokacija : Beograd

    Izbaceno iz fokusa  Empty Re: Izbaceno iz fokusa

    Počalji od anchy Pet Okt 01, 2010 11:44 pm

    kada bi beli luk bio nesto najstrasnije sto se moze dogoditi, to je onda odlicno, mada se i ja trudim da neutralisem sve miomirise citavog dana, ali kada na nekom osetim sinteticku garderobu koja je nosena nekoliko dana, od toga mi se momentalno povraca. i nema toga sto mi moze zeludac vratiti u normalno stanje Izbaceno iz fokusa  217804
    a mesec, sta se dobije kada drzis vodu na suncu 5 sati ?
    Mesec_dana_sodome
    Mesec_dana_sodome


    Broj poruka : 254
    Datum upisa : 29.08.2010
    Godina : 66
    Lokacija : Beograd

    Izbaceno iz fokusa  Empty Re: Izbaceno iz fokusa

    Počalji od Mesec_dana_sodome Sub Okt 02, 2010 5:29 pm

    Toliko me je iscrpelo odgovaranje Igoru, da me mrzi da kucam vise bilo sta Izbaceno iz fokusa  175780

    Solarna voda je voda napunjena suncevom energijom, a za taj proces je potrebno minimum 5 sati "pod suncem" .. ide paralelno uz sungazing - solarnu jogu (gledanje u sunce) koje ja jos uvek ne praktikujem, ali hocu .. do sada se niko nije zalio na taj proces, naprotiv, kazu da su zadovoljni. Nista ne kosta i nema posledica, naprotiv, pa ne vidim razlog da to ne radim. Vise o tome svakako mozes da nadjes na netu.
    anchy
    anchy


    Broj poruka : 60
    Datum upisa : 22.09.2010
    Godina : 48
    Lokacija : Beograd

    Izbaceno iz fokusa  Empty Re: Izbaceno iz fokusa

    Počalji od anchy Sub Okt 02, 2010 10:20 pm

    nisam jos potrazila ali cu pokusati, sada mene nesto mrzi da jurcam po netu Izbaceno iz fokusa  175780

    Sponsored content


    Izbaceno iz fokusa  Empty Re: Izbaceno iz fokusa

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 8:08 am